Ojciec z 3 promilami opiekował się córką

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.11.2019 18:00, ap
Policjanci z Żywca interweniowali wobec 26-letniego mieszkańca miasta, który mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu „sprawował opiekę” nad swoją 4-letnią córką.
Ojciec z 3 promilami opiekował się córką
W sobotę tuż po 23.00, dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z domów w Żywcu trwa głośna impreza.Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. W domu zastali 26-latka.

Pod jego opieką znajdowała się jego 4-letnia córka. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Dodatkowo w czasie interwencji, mężczyzna nie zważając na obecność dziecka, był agresywny w stosunku do policjantów - relacjonuje asp. Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.

Dziewczynka trafiła pod opiekę rodziny, a jej ojciec na izbę wytrzeźwień.

Śledczy ustalą teraz, czy 26-latek swoim zachowaniem naraził córeczkę na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Jeżeli tak, w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy