Okradł współlokatora i uciekł

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 08.04.2022 08:11,
63-letni mieszkaniec okradł swojego 80-letniego współlokatora po czym uciekł.
Okradł współlokatora i uciekł
Kilka dni temu policja w Łodygowicach otrzymał informację, o tym, że w jednym z domów starszy mężczyzna został pobity i okradziony.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili w rozmowie z pokrzywdzonym 80-latkiem, jego współlokator awanturował się, popychał go, szarpał, a wreszcie ukradł mu telefon komórkowy i ponad 3 tysiące złotych, po czym uciekł.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania i w niecałą godzinę po zdarzeniu zatrzymali 63-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W piątek usłyszał zarzut. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo aresztował go na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 12 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy