Oszuści znowu w akcji. Seniorka straciła dużo pieniędzy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.11.2020 11:33,
Przestępcy dzwonią do osób starszych i podają się za członka rodziny, który miał wypadek komunikacyjny i pilnie potrzebuje dużej sumy pieniędzy, żeby wykupić się od odpowiedzialności.
Oszuści znowu w akcji. Seniorka straciła dużo pieniędzy

Wczoraj znowu odezwali się oszuści, którzy zadzwonili do kilku mieszkańców regionu. W rozmowie telefonicznej podawali się za członka najbliższej rodziny, który miał wypadek drogowy i pilnie potrzebuje dużej sumy pieniędzy, żeby wykupić się od odpowiedzialności. Najczęściej proszą o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niestety seniorka z Porąbki straciła w ten sposób prawie 30 tysięcy złotych.

Dzisiaj oszuści znowu atakują. -- Ostrzegamy Seniorów oraz ich najbliższych, aby nie dali się oszukać. Próby wyłudzenia pieniędzy można zgłaszać u oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej pod nr telefonu 47 85 712 55, 112 lub w dowolnym komisariacie - informują bielscy policjanci.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy