Pijany jak bela jechał całą szerokością drogi

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.07.2020 11:40,
46-letni bielszczanin miał ponad 2 promile.
Pijany jak bela jechał całą szerokością drogi

Policja informuje, że mimo licznych akcji i kampanii społecznych nadal zdarzają się kierowcy, którzy decydują się na jazdę samochodem po tym, jak wcześniej spożywali alkohol. Na szczęście tolerancja społeczeństwa na tego typu zachowania jest coraz mniejsza. Przekonał się o tym 46-latek, którego jazdę cała szerokością drogi zauważył inny kierowca i powiadomił o tym stróżów prawa.

W sobotę około 7.00 dyżurny żywieckiej komendy policji, otrzymał informację, że w kierunku na Międzybrodzie Bialskie całą szerokością drogi jedzie renault. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z żywieckiej drogówki i już po chwili zauważyli wskazany w zawiadomieniu samochód. Dali kierowcy sygnał do zatrzymania się.

Jak ustalili, za kierownicą siedział 46-letni mieszkaniec Bielska-Białej. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Dodatkowo za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna oraz kara nawet 2 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy