Pijany kierowca autobusu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.11.2020 07:48,
Pijany kierowca autobusu
W środę wieczorem na pętli autobusowej w Świnnej, po zgłoszeniu od jednego z mieszkańców, policjanci zatrzymali kierowcę autobusu. Jak się okazało, mężczyzna wydmuchał na alkomacie prawie 3 promile. Jeśli okaże się, że mężczyzna w takim stanie kierował autobusem przewożąc pasażerów grożą mu surowe konsekwencje.

We wtorek około 16.30 w Żywcu na ul. Fabrycznej, dzielnicowi z żywieckiej komendy, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mercedesem 59-latka. Jak się okazało mężczyzna miał zakaz kierowania wszelkimi pojazdami, który wydany został przez Sąd Rejonowy w Żywcu. Za popełnienie tego przestępstwa 59-latkowi grozi kara nawet 3 lat więzienia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy