Pijany kierowca spowodował kolizję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.01.2021 14:10,
.
Pijany kierowca spowodował kolizję
W piątek po 12.00 dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, kierujący bmw 49-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, nie zachował ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go citroena, a ten, siłą odrzutu uderzył w skodę.


Po sprawdzeniu stanu trzeźwości 49-latka okazało się, że ma on w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna, odpowie również za spowodowanie zdarzenia drogowego.

- Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i wyobraźnię za kierownicą. Warunki drogowe z uwagi na intensywne opady śniegu i mróz i tak są bardzo trudne, a każda nawet niewielka ilość spożytego alkoholu wpływa na nasz styl i sposób jazdy. Będąc kierowcą odpowiadamy nie tylko za siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego - apelują policjanci.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy