Pijany kierowca spowodował kolizję drogową

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 13.02.2020 08:00,
Pijany kierowca spowodował kolizję drogową
Nawet 2 lata w więzieniu może spędzić 33-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna kierując bmw stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przepust mostowy. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Jak informuje policja, we wtorek (11.02) około godziny 19:10 policja otrzymała informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Pietrzykowicach, na ul. Jana Pawła II.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, 33-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, kierując bmw, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przepust mostowy. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 32-latka i okazało się że ma on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz dodatkowo grozi mu wysoka grzywna oraz kara nawet 2 lat więzienia. Odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy