Pijany kierowca uderzył w most

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.04.2021 10:13,
Pijany kierowca uderzył w most

Jak informuje żywiecka policja w poniedziałek przed 23.00 dyżurny komisariatu policji w Jeleśni otrzymał informację o zdarzenia drogowym, do którego doszło w Pewli ślemieńskiej na ul. Krakowskiej. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, kierujący mazdą, 34-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę mostu, uszkadzając ją. Badanie stanu trzeźwości 34-latka wykazało, że miał on w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Przypominamy, że kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara nawet 2 lat więzienia.

Statystyki policyjnie rokrocznie pokazują, jak wielkim zagrożeniem dla wszystkich użytkowników ruchu są nietrzeźwi kierowcy. Wsiadając za kierownicę, po tym jak wcześniej spożywaliśmy alkohol ryzykujemy życie swoje, ale i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy