Pijany kierowca zatrzymany na drodze ekspresowej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.06.2022 10:06,
Pomimo licznych akcji i kampanii społecznych nadal zdarzają się kierowcy, którzy wsiadają za kierownicę po tym, jak wcześniej spożywali alkohol.
Pijany kierowca zatrzymany na drodze ekspresowej

Do zdarzenia doszło kilka dni temu około 12.25 w Żywcu. Jadąca s1 kobieta zauważyła audi, którego tor jazdy wskazywał na to, że kierowca mógł być nietrzeźwy. Kobieta o fakcie tym powiadomiła policjantów, którzy natychmiast pojechali we wskazane miejsce.

Mundurowi już po chwili zauważyli podany w zgłoszeniu samochód. Jak ustalili, za kierownicą siedział 39-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Teraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna oraz kara nawet 2 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy