Pijany kierowca zatrzymany przed restauracją

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 30.05.2022 10:17,
Policjant z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej udowodnił, że stróżem prawa jest się także w czasie wolnym od służby.
Pijany kierowca zatrzymany przed restauracją

Do zdarzenia doszło w sobotę (28.05) po godzinie 18 na terenie powiatu żywieckiego. Pod jedną z restauracji przy ulicy Kopernika podjechało osobowe bmw. Zza kierownicy wyszedł kompletnie pijany kierujący. Wszystko widział będący w tym czasie na wolnym policjant z bielskiej jedynki, który zatrzymał 37-latka, uniemożliwił mu odjechanie i powiadomił o zdarzeniu dyżurnego żywieckiej komendy powiatowej.

Kiedy na miejsce dojechali mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu, sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że prowadził, mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Za jazdę na „podwójnym gazie” grozi mu kara pozbawienia wolności nawet 2 lat, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy