Pijany kierowca zatrzymany, trafił za kratki

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 30.11.2021 14:21,
Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 46-latka, który prowadził osobowego mercedesa, mając ponad promil alkoholu w organizmie.
Pijany kierowca zatrzymany, trafił za kratki
W poniedziałek wieczorem mundurowi patrolowali okolicę bielskiego Hałcnowa. Na ulicy Małgorzaty Szewczyk zauważyli osobowego mercedesa, którego sposób jazdy wskazywał, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie, a po sprawdzeniu 46-letniego bielszczanina w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany przez sąd. Miał do odsiadki karę 3 miesięcy pozbawienia wolności i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Został zatrzymany. Za jazdę na „podwójnym gazie” grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy