Pijany motorowerzysta zaatakował policjanta

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 17.03.2020 17:39,
Mężczyzna został szybko obezwładniony i zatrzymany.
Pijany motorowerzysta zaatakował policjanta

Nawet 3 lata w więzieniu może spędzić 53-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna kierował motorowerem mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. W czasie podjętych przez policjantów czynności znieważył jednego z nich oraz naruszył jego nietykalność cielesną. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.

Do zdarzenia doszło w piątek około 17.20 w Lipowej. Pełniący tam służbę dzielnicowy zauważył krzywy tor jazdy motorowerzysty. Zatrzymał kierowcę, którym okazał się być 53-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Podczas wykonywanych przez policjantów czynności, 53-latek znieważył jednego z nich oraz naruszył jego nietykalność cielesną. Został szybko obezwładniony i zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 3 lata.

źrodło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy