Pijany wjechał w nocy w drzewo i uciekł

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.07.2020 13:41,
Policjanci z drogówki zatrzymali 28-letniego bielszczanina, który jadąc na „podwójnym gazie” wjechał w drzewo, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.
Pijany wjechał w nocy w drzewo i uciekł

Jak informuje bielska policja, do zdarzenia doszło nocy na bielskiej ulicy Skrzydlewskiego. Około północy dyżurny bielskiej komendy odebrał zgłoszenie o kierującym osobowym volvo, który miał wjechać z drzewo, a następnie zbiec z miejsca zdarzenia. Na miejsce natychmiast zostali skierowani stróże prawa. Policjanci z bielskiej drogówki, którzy dojechali na miejsce jako pierwsi szybko odnaleźli kierowcę volvo.

Mężczyzna ukrył się w zaroślach kilkadziesiąt metrów od miejsca kolizji. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się także, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna nie przewoził pasażerów.

Na szczęście ani on, ani nikt inny nie doznał obrażeń. Mundurowi odholowali rozbity pojazd na policyjny parking. 28-latkowi za jazdę na podwójnym gazie grozi teraz kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem bielski sąd.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy