Pilny komunikat. Bielski szpital zawiesza funkcjonowanie trzech oddziałów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.10.2020 15:52,
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej zawiesza działalność trzech oddziałów.
Pilny komunikat. Bielski szpital zawiesza funkcjonowanie trzech oddziałów

Komunikat Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej zawiesza działalność trzech oddziałów, do czasu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej związanej z dodatnimi wynikami w kierunku SARS-CoV-2.

Pacjenci nie są przyjmowani na oddziały: chirurgii urazowo-ortopedycznej, chirurgii ogólnej i naczyniowej, a także gastroenterologiczny i chorób wewnętrznych.

Szpital Wojewódzki czyni wszelkie starania, aby jak najszybciej wznowić działalność zawieszonych oddziałów.

Od 16 października, zgodnie z wytycznymi centrali Narodowego Funduszu Zdrowia, Szpital Wojewódzki wstrzymuje również planowe, duże zabiegi operacyjne, przy których następuje zwiększone zapotrzebowanie na krew.

Jednocześnie wszystkie zabiegi w trybie ostrym, a także operacje onkologiczne, będą w Szpitalu Wojewódzkim przeprowadzane.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy