Plantacja marihuany zlikwidowana przez bielską policję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 06.10.2022 10:59,
Mundurowi z wydziału kryminalnego bielskiej komendy oraz kobiernickiego komisariatu zlikwidowali przydomową plantację marihuany.
Plantacja marihuany zlikwidowana przez bielską policję
Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy uzyskali informację z której wynikało, że w przydomowym ogrodzie jednego z domów w powiecie bielskim mieści się nielegalna plantacja konopi indyjskich. Śledczy wraz z przewodnikiem psa wyszkolonego do odnajdywania narkotyków z bielskiej komendy oraz policjantami z kobiernickiego komisariatu zastali pod wskazanym adresem 48-letniego mieszkańca powiatu bielskiego.


Jak się okazało, mężczyzna na przydomowej posesji zajmował się uprawą nielegalnych roślin. Śledczy zabezpieczyli 47 krzaków konopi indyjskich, z których można było uzyskać ponad kilogram gotowego suszu. Ponadto w trakcie przeszukania domu odnaleźli blisko sto dilerskich porcji marihuany. Czarnorynkową wartość zabezpieczonych środków odurzających szacuje się na ponad 40 tysięcy złotych.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania i uprawy znacznej ilości narkotyków, a wczoraj prokurator zdecydował objąć go policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy