Po dachowaniu samochodu kierowca zniknął

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.10.2019 14:22, ap
Wczoraj w Wieprzu doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Samochód marki Bmw dachował. Gdy służby dotarły na miejsce, nie było ani kierowcy, ani tablic rejestracyjnych.
Po dachowaniu samochodu kierowca zniknął

W niedzielę (06.10) ok. godz. 13:30 służby wezwane zostały do zdarzenia na ul. Żywiecką w miejscowości Wieprz (powiat żywiecki). Przy drodze leżał porzucony samochód.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki Bmw zjechał z jezdni, po czym dachował. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku - mówi asp. szt. Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.

Uciekinier zabrał ze sobą tablice rejestracyjne. Samochód został zabezpieczony przez policję. Dlaczego kierowca nie został na miejscu zdarzenia? To ustalają mundurowi w prowadzonym postępowaniu wyjaśniającym.

Dzieje się coś ciekawego, a uważasz, że warto o tym poinformować mieszkańców? Wyślij informację lub zdjęcia na [email protected] lub poprzez

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy