Po Hubercie ani śladu. To już trzeci dzień poszukiwań na jeziorze

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.12.2019 11:08, ap
Od soboty na Jeziorze Międzybrodzkim trwają poszukiwania 24-letniego mieszkańca Pisarzowic. Niestety służbom na razie nie udało się odnaleźć Huberta Marciniaka.
Po Hubercie ani śladu. To już trzeci dzień poszukiwań na jeziorze
Przeczesywanie Jeziora Międzybrodzkiego trwa już 3 dni. Akcja rozpoczęła się po ujawnieniu samochodu poszukiwanego mieszkańca Pisarzowic w pobliżu akwenu przy ul. Energetyków w Międzybrodziu Bialskim.

>>> Trwa akcja na jeziorze. Służby szukają zaginionego mężczyzny <<<

W weekend akcja poszukiwawcza prowadzona była na dużą skalę. W próbę odnalezienia Huberta zaangażowanych było ponad 120 osób. Teren leśny oraz jezioro zostały dokładnie sprawdzone. Niestety funkcjonariusze nie znaleźli zaginionego.Przez najbliższe dni teren jeziora patrolować będą pobliskie jednostki OSP. Dzisiaj (16.12) łodziami pływają strażacy OSP Międzybrodzie Bialskie, jutro poszukiwania przejmą funkcjonariusze OSP Międzybrodzie Żywieckie.

Przypomnijmy: Hubert Marciniak wyszedł z domu 10 grudnia 2019 roku około 18.00 i dotąd nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Rysopis zaginionego: wzrost około 175 cm, średniej budowy ciała, włosy czarne, nosi okulary. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z pomarańczowymi lamówkami.

- Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 8121255, Komisariatem Policji w Kobiernicach tel. 338130710 lub z najbliższą jednostką Policji na nr alarmowy 112 - informuje asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy