Po pijaku terenowym autem prosto w płot

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 04.09.2020 11:14,
Na dodatek okazało się, że kierowca jest poszukiwany.
Po pijaku terenowym autem prosto w płot
Dzięki zgłoszeniu świadka mundurowi z drogówki zatrzymali 28-latka, który mając w organizmie blisko dwa promile alkoholu wjechał terenowym suzuki w ogrodzenie posesji. Po sprawdzeniu kierowcy w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany przez sąd, ponieważ ma do odbycia karę pół roku więzienia.


- Świadek, który widział to zdarzenie, na bieżąco podawał operatorowi telefonu alarmowego, co robi kierowca. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z drogówki. Zbadali oni kierowcę policyjnym alkomatem, który wykazał blisko 2 promile alkoholu w organizmie mężczyzny. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że jest on także poszukiwany. Ukrywał się przed sądem, bo miał do odbycia karę pół roku pozbawienia wolności - informuje bielska policja.

Stróże prawa zatrzymali 28-letniego bielszczanina, a samochód, który rozbił na ogrodzeniu odholowali na parking strzeżony. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odsiadywał swój stary wyrok. Tam też poczeka na nowy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grożą mu nawet 2 lata za kratami, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy