Po wypadku na stoku narciarskim. Policja opublikowała zdjęcia sprawcy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.07.2019 09:44,
Po wypadku na stoku narciarskim. Policja opublikowała zdjęcia sprawcy
Policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku poszukują mężczyzny, który w dniu 22 lutego 2019 roku, ok. godz. 18.00 na trasie nr 3 stoku narciarskiego Szczyrk Mountain Resort w Szczyrku najechał na inną narciarkę i zbiegł.

Kobieta doznała rozległych obrażeń ciała. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja zdecydowała się opublikować zdjęcia mężczyzny i prosi o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Śledczy ustalili, że pokrzywdzona poruszała się na trasie nr 3 (niebieskiej) tyłem do kierunku jazdy ucząc dzieci jeździć na nartach i w trakcie wykonywania małego skrętu została najechana od przodu przez mężczyznę, którego później rozpoznała stojącego w kolejce przy bramkach na monitoringu.

- Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji w Szczyrku pod nr telefonu 33 8254610 lub numery alarmowe Policji; 997, 112. Gwarantujemy anonimowość! - informuje bielska policja.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy