Policja poszukuje sprawcy kradzieży z włamaniem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.06.2020 09:34,
Policja publikuje zdjęcie podejrzanego.
Policja poszukuje sprawcy kradzieży z włamaniem

Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem — tak jest bowiem kwalifikowane bezprawne użycie cudzej karty bankomatowej do wypłaty pieniędzy z bankomatu lub płatności zbliżeniowej.

Do przestępstwa doszło 6 listopada 2019 roku w Bielsku-Białej przy ul. Mickiewicza w sklepie Żabka. Sprawca dokonał płatności na kwotę blisko 40 zł. Policja publikuje wizerunek podejrzewanego o tę kradzież mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Rysopis: Mężczyzna w wieku ok. 30 lat, wysoki, średniej budowy ciała, ogolony na łyso, bez zarostu na twarzy. Ubrany w niebieskie jeansy oraz niebieską kurtkę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do:

  • Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, adres e-mail: [email protected]
  • Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112,

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy