Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.11.2021 11:13,
Policjanci z Bielska-Białej poszukują świadków wypadku drogowego, jaki miał miejsce 24 października br. około 2.55 w Bielsku-Białej na drodze ekspresowej S-1 na pasie ruchu w kierunku Cieszyna.
Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku w Bielsku-Białej

Do tragicznego zdarzenia doszło 24 października 2021 roku około godziny 2.55 w Bielsku-Białej na drodze ekspresowej S-1 na pasie ruchu w kierunku Cieszyna. Kierujący osobowym renault 45-letni mieszkaniec Bielska-Białej z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechał na wyłączony pas ruchu wyłączony z użytkowania i zderzył się z zaparkowaną na tym pasie maszyna budowlaną. Kierujący pojazdem osobowym poniósł śmierć na miejscu.

- Prosimy wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 47 85 712 80 lub 47 85 714 23, 47 85 712 55 lub 997, adres poczty elektronicznej [email protected] lub z najbliższą jednostką Policji.

- czytamy w komunikacie bielskiej policji

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy