Policja poszukuje tego oszusta

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 04.11.2020 13:09,
Policjanci z Komisariatu Policji w Wiśle poszukują sprawcy oszustwa "metodą na wypadek", do którego doszło 13 października 2020 roku. Sprawczyni działając w porozumieniu z mężczyzną, którego portret pamięciowy publikujemy, oszukała mieszkankę Trójwsi.
Policja poszukuje tego oszusta

Do zdarzenia doszło 13 października 2020 roku. Do pokrzywdzonej najpierw zadzwoniła kobieta, która przedstawiła się jako córka pokrzywdzonej. W trakcie rozmowy twierdziła, że spowodowała wypadek samochodowy, w wyniku którego zginęła inna osoba. Przekazała pokrzywdzonej informację, że aby uniknąć natychmiastowego pozbawienia wolności, musi wpłacić policji kwotę 150 000 zł.

Następnie przekonała pokrzywdzoną do wręczenia gotówki mężczyźnie, który przyjedzie po odbiór pieniędzy. Pokrzywdzona przekazała pieniądze kurierowi.Policjanci z Wisły, którzy prowadzą czynności w tej sprawie, na podstawie zebranych informacji i przy wsparciu policyjnego rysownika, opracowali portret pamięciowy osoby podejrzewanej o popełnienie tego przestępstwa.

Rysopis - mężczyzna w wieku około 20 lat, średniego wzrostu (ponad 170 cm), szczupłej budowy ciała, włosy ciemne. Ubrany był w bluzę lub koszulę w kratkę czarno – czerwoną z długimi rękawami.

Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje tą osobę proszony jest o kontakt email [email protected] , [email protected] lub telefoniczny pod numerem 47 85 732 00 lub 47 85 737 10. Informację w tej sprawie można przekazać również osobiście w najbliższej jednostce policji.

źródło: KPP Cieszyn

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: k[email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy