Policja poszukuje złodziei rowerów

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 14.05.2020 16:00, PG
Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują świadków włamania do sklepu rowerowego „Ekspert-Sport” w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 464. W środę 13 maja około 3.30 nad ranem dwie osoby po wybiciu szklanych drzwi wejściowych skradli dwa rowery.
Policja poszukuje złodziei rowerów

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują świadków kradzieży z włamaniem do sklepu rowerowego marki „Ekspert - Sport” w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej. Jak ustalono w środę (13.05.) w godz. 3:26 – 3:28 nieustaleni sprawcy, najprawdopodobniej dwaj mężczyźni podjechali samochodem marki Opel Signum pod sklep sportowy przy ul. Krakowskiej 464. Następnie przy pomocy kamienia wybili szybę wystawową i dostali się do wnętrza sklepu, skąd skradli 2 rowery elektryczne marki GIANT REIGN E + 0 PRO koloru złotego wraz z osprzętem o łącznej wartości 78.000 zł. Po dokonaniu kradzieży jeden ze sprawców zbiegł z rowerem w dół ulicą Krakowską, natomiast drugi odjechał samochodem również ulicą Krakowską.

Rysopis sprawców:

I sprawca – krępa budowa ciała, ubrany w szarą kurtkę i wełnianą czapkę

II sprawca – ubrany w biały kombinezon (taki sam jakim posługują się służby do walki z koronawirusem) i czarne rękawiczki.

Samochód sprawców: Opel SIGNUM koloru jasnego, prawdopodobnie z automatyczną skrzynią biegów.


Skradzione mienie: - 2 rowery elektryczne marki GIANT koloru złotego wraz z zamocowanym oryginalnym osprzętem marki GIANT tj. licznikiem koloru czarnego, pedałami koloru czarnego, 2 błotnikami – przednim i tylnym oraz oświetleniem w postaci przedniego i tylnego światła drogowego, koła w rozmiarze 27,5, jeden z tych rowerów nie posiadał pedałów, wartość jednego roweru wraz z całym wyposażeniem to 39.000 zł, numery ramy rowerów: G8EA03056 i G8EA03079

W związku z powyższym policja poszukuje świadków zdarzenia, którzy w tych godzinach przejeżdżali ul. Krakowska w obu kierunkach i mieli w swoich samochodach zamontowane kamerki oraz inne osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców tej kradzieży z włamaniem. Zapewniamy anonimowość.- informują policjanci.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawców można kierować do:

• Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel.47 857 01 00, adres e-mail: [email protected]

• Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112.

źródło: KMP w Bielsku - Białej


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy