Policja przechwyciła walizkę z dopalaczami i bronią

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 06.09.2021 17:32,
Policja przechwyciła walizkę z dopalaczami i bronią
Policjanci z Wydziału Kryminalnego cieszyńskiej komendy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przejęli znaczną ilość narkotyków.

Tym razem dzięki zebranym informacjom zatrzymali 23-latka z Cieszyna oraz jego 26-letniego kolegę. Choć cieszynianin próbował ukrywać się przed policjantami, często zmieniając miejsce zamieszkania, kryminalni nieustannie gromadzili materiał dowodowy i ostatecznie zatrzymali „na gorącym uczynku”.

W trakcie przeszukania policjanci znaleźli w samochodzie, którym poruszali się podejrzani, blisko 200 gramów nowej substancji psychoaktywnej, broń gazową, pieniądze, telefony i wagę. Mężczyźni zostali zatrzymani.

Przedstawiono im zarzuty posiadania i wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Cieszyńska prokuratura, która nadzoruje to śledztwo, wnioskowała o areszt dla zatrzymanych. Sąd przychylił się do wniosku i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 23-latka i 26-latka. Mężczyznom grozi im nawet do 12 lat więzienia.

źródło: KPP Cieszyn

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy