Policja publikuje wizerunek złodzieja

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 17.09.2020 14:00, PG
Mężczyzna ukradł portfel z zawartością 2300 zł.
Policja publikuje wizerunek złodzieja

Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży portfela z pieniędzmi na szkodę 74-letniego seniora. Do przestępstwa doszło w bielskim Tesco przy ul. Stawowej. Złodziej wykorzystał moment nieuwagi seniora, wyrwał z jego ręki portfel z kwotą 2.300 zł i zbiegł. Policja publikuje wizerunek sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło 2 września br. około godziny 18.30, w na terenie C.H. Tesco przy ul. Stawowej w Bielsku-Białej. Do 74-latka podszedł nieznany mu mężczyzna, który zaoferował sprzedaż perfum, kamery i kompletu noży. Twierdził, że sprzedaje te rzeczy, bo potrzebuje gotówki, aby zakupić paliwo na powrót do Węgier. Pokrzywdzony odmówił kupna tych przedmiotów, ale zaoferował pomoc w postaci przekazania niewielkiej kwoty gotówki. Kiedy przy bankomacie w wejściu na pasaż handlowy galerii chował kartę bankomatową do portfela, podejrzewany o kradzież mężczyzna wyrwał mu z ręki portfel z zawartością 2.300 zł i zbiegł.

Rysopis poszukiwanego: Mężczyzna wzrostu około 170 cm, krępej budowy ciała, rudy zarost. W chwili zdarzenia ubrany był w jasne spodnie, ciemną koszulkę z krótkim rękawem z cyframi 69 na ramionach.

Publikujemy zarejestrowany wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 85 703 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55 - informuje policja


źródło: KMP Bielsko - Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy