Policja szuka świadków potrącenia rowerzystki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.11.2021 13:51,
Policjanci z Bielska-Białej poszukują świadków wypadku drogowego, jaki miał miejsce 18 listopada br. około 5.40 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Wyspiańskiego.
Policja szuka świadków potrącenia rowerzystki

Do zdarzenia doszło 18 listopada br. około godziny 5.40 na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Wyspiańskiego w Czechowicach-Dziedzicach. 37-letni kierujący pojazdem marki Toyota Avensis koloru srebrnego jadąc ulicą Wyspiańskiego w kierunku ulicy Traugutta, zderzył się z 35-letnią rowerzystką. Kierująca jednośladem poruszała się drogą dla rowerów wzdłuż ulicy Traugutta w kierunku ulicy Węglowej. W wyniku zderzenia kobieta doznała obrażeń ciała. Śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku drogowego.

- Prosimy wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 47 85 712 80 lub 47 85 714 24, 47 85 712 55 lub 997, adres poczty elektronicznej [email protected] lub z najbliższą jednostką Policji.

- czytamy w komunikacie bielskiej policji.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy