Policja szuka tego mężczyzny. Przywłaszczył sobie kartę bankomatową

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 29.08.2019 09:04,
Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują dwóch sprawców przywłaszczenia karty bankomatowej, za pomocą której dokonywali kilku transakcji.
Policja szuka tego mężczyzny. Przywłaszczył sobie kartę bankomatową

Komisariat Policji I w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie przywłaszczenia karty bankomatowej, za pomocą której sprawcy dokonali kilku transakcji płatniczych. Do zdarzenia doszło w dniu 16 lipca 2019 r. w Bielsku-Białej na przystanku autobusowym Mikuszowice „Dom Ludowy” przy ul. Żywieckiej.

Policjanci ustalili, że związek ze sprawą ma dwóch mężczyzn. Policja upubliczniła zdjęcia jednego z poszukiwanych mężczyzn, który został nagrany na miejskim monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel. 33 8250100, nr alarmowy 112, adres e-mail: [email protected] - Gwarantujemy anonimowość! - zapewniają policjanci.


źrodlo: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy