Policja szuka złodziejki. Rozpoznajecie tę kobietę?

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 05.11.2019 16:00, ap
Mundurowi poszukują kobiety, która przewłaszczyła sobie torebkę w galerii. Podejrzana kilkukrotnie zapłaciła za zakupy kradzioną kartą bankomatową. Kojarzycie ją ze zdjęć?
Policja szuka złodziejki. Rozpoznajecie tę kobietę?
Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie przywłaszczenia torebki oraz portfela, którym znajdowała się karta bankomatowa i dokumenty.Do przestępstwa doszło 27 lipca 2019 r. w Bielsku-Białej na terenie jednej z galerii handlowych w centrum miasta.

Następnie podejrzewana o kradzież torebki kobieta, dokonała płatności zbliżeniowych. Posługując się przywłaszczoną kartą, zrobiła zakupy w dwóch sklepach sieci „Żabka”, przy ul. 11 Listopada i na Placu Wojska Polskiego oraz w jednym z Kolporterów w centrum miasta.

- Publikujemy wizerunek poszukiwanej kobiety, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej personaliów - mówi asp. szt. Roman Szybiak. - Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 4 800 300, nr alarmowy 112, adres e-mail: [email protected] Gwarantujemy anonimowość! - dodaje policjant.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy