Policja zatrzymała 44-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 23.11.2022 12:32,
Mężczyzna był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych, które wydał żywiecki Sąd Rejonowy. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od blisko roku.
Policja zatrzymała 44-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi
Kilka dni temu policjanci z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji żywieckiej komendy, zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych oraz nakazu doprowadzenia. Zarówno listy gończe, jak i nakaz doprowadzenia wydał żywiecki Sąd Rejonowy.

Jak wynika z materiałów sprawy, 44-latek przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od blisko roku. Zatrzymany trafił już do aresztu śledczego w Bielsku – Białej, gdzie spędzi najbliższy rok odbywając karę pozbawienia wolności.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy