Policja zatrzymała kierowce z blisko 3 promilami

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.04.2020 12:14,
Policja zatrzymała kierowce z blisko 3 promilami
Policjanci z żywieckiej drogówki zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna kierował mazdą mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna oraz kara nawet 2 lat więzienia.


Wczoraj około 16.50, policjanci w wydziału ruchu drogowego żywieckiej komendy policji, pełnili służbę w Kamesznicy. W pewnym momencie na ul. Krzywej zauważyli mazdę i dali kierowcy sygnał do zatrzymania się.

Za kierownicą samochodu siedział 53-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu dodatkowo wysoka grzywna oraz kara nawet 2 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy