Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowcę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 08.08.2022 11:13,
Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowcę

Policjanci podkreślają, że służba w mundurze to ciągła gotowość do reakcji na zagrożenia lub przestępstwa. Udowodnili to bielscy policjanci, którzy podjęli interwencję po służbie. Wracając do domu zauważyli pojazd, który dynamicznie wjechał na stację paliw Crab, znajdującą się przy jednej z głównych ulic Bielska-Białej.

Kierowca po wyjściu z samochodu chwiejnym krokiem udał się w kierunku sklepu. Kiedy wyszedł z jego terenu, policjanci podeszli do mężczyzny, okazując służbową legitymację i uniemożliwiając mu dalszą jazdę. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, który przejął nietrzeźwego kierującego.

Mężczyzną okazał się obywatel Irlandii, który w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu.

Dzięki interwencji policjantów sprawca poniósł konsekwencje prawne.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy