Policjanci rozliczyli złodzieja rowerów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 17.10.2020 11:15,

37-latek usłyszał zarzuty, a skradzione rzeczy trafiły do prawowitych właścicieli.

Policjanci rozliczyli złodzieja rowerów

Kilka dni temu policjanci z Węgierskiej Górki otrzymali informację o kradzieży roweru sprzed jednej z posesji. Kryminalni sprawdzali różne ślady i informacje mogące naprowadzić ich na sprawcę. Dzięki temu zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego.

Na jego posesji policjanci znaleźli jeszcze jeden rower. Mężczyzna upierał się, że należy on do niego, nie był jednak w stanie przedstawić żadnych dokumentów to potwierdzających. 37-latek wraz z zabezpieczonymi rowerami trafił na komisariat. Wartość rowerów to kwota ponad 2 tys zł.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania właściciela drugiego roweru. W międzyczasie do komisariatu przyszedł mężczyzna, który chciał zgłosić kradzież jednośladu. Duże było jego zdziwienie, ale też miłe zaskoczenie kiedy dowiedział się, że policjanci odzyskali rower zanim on zgłosił jego kradzież. Rowery trafiły do prawowitych właścicieli, a 37-latek usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy