Policjanci uratowali 27-latka

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 13.07.2021 13:58,
Mężczyzna chodził po parapecie okna na pierwszym piętrze budynku.
Policjanci uratowali 27-latka

Policjanci z Łodygowic wspólnie z mundurowymi z Wydziału Prewencji żywieckiej komendy Policji uratowali 27-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna siedział na parapecie okna na pierwszym piętrze budynku, był pobudzony i bardzo nerwowy. Istniało ryzyko, że mężczyzna spadnie lub zeskoczy z parapetu. Policjanci w ostatniej chwili złapali go, obezwładnili i przekazali ekipie karetki pogotowia.

Jak informuje policja, w niedzielę około 9.30 dyżurny z komisariatu w Łodygowicach otrzymał zgłoszenie o agresywnym i pobudzonym mężczyźnie, który chodził po parapecie okna na pierwszym piętrze budynku. Gdy mundurowi przyjechali na miejsce, mężczyzna siedział w futrynie okna. Na miejscu byli już strażacy, którzy rozkładali poduszkę pneumatyczną w celu asekuracji ewentualnego upadku mężczyzny.

W tym czasie policjanci weszli do pokoju, w którym był mężczyzna. Dzięki ich szybkiej i zdecydowanej reakcji złapali go i obezwładnili. Mężczyzna był bardzo pobudzony i agresywny, rozbił szybę, która zraniła jednego z policjantów. Jak ustalili mundurowi, był to 27-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna trafił pod opiekę ekipy karetki pogotowia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy