Policjanci uratowali życie 34-letniego mężczyzny

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.04.2021 10:14,
Mundurowi z Kobiernic w ostatniej chwili odnaleźli 34-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, który targnął się na własne życie
Policjanci uratowali życie 34-letniego mężczyzny
W piątek około godziny 22:00 dyżurny kobiernickiego komisariatu odebrał zgłoszenie od mieszkanki jednej z podległych komisariatowi miejscowości. Według relacji kobiety po małżeńskiej kłótni mąż wyszedł raptownie z domu, a z jego zachowania i okoliczności wcześniejszych wypowiedzi wynikało, że chce targnąć się na własne życie.


W okolice, gdzie mógł się znajdować desperat, natychmiast zostały wysłane policyjne patrole. Kilkunastu mundurowych przetrząsało rejon miejsca zamieszkania oraz pustostany, dworce i parki.

W tym czasie dyżurny komisariatu zbierał informacje od rodziny i przyjaciół mężczyzny, które na bieżąco przekazywał patrolom oraz koordynował ich działania. Po niespełna godzinie policjanci z Komisariatu Policji w Kobiernicach znaleźli mężczyznę w zagajniku leśnym. Kiedy dotarli do 34-latka, ten leżał półprzytomny z podciętymi nadgarstkami, z których silnie krwawił.

Stróże prawa udzieli mu pierwszej pomocy, zaopatrzyli rany i monitorowali funkcje życiowe. Na miejsce dotarł kolejny kobiernicki patrol, a następnie policjanci wspólnie ewakuowali poszkodowanego z trudno dostępnego terenu leśnego i przekazali przybyłym na miejsce medykom z pogotowia ratunkowego. 34-latek w stabilnym stanie został zabrany do szpitala.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy