Policjanci z Bielska-Białej poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 04.08.2020 15:42,
Policja udostępniła wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.
Policjanci z Bielska-Białej poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 22 lipca 2020 roku ok. 18.45 na terenie sklepu „Biedronka” przy ulicy Partyzantów 156 w Bielsku-Białej dokonał kradzieży 6 sztuk piwa o wartości 16 złotych, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego alkoholu użył przemocy wobec interweniującego pracownika ochrony sklepu. Uderzył go z pięści w twarz oraz kopnął w głowę.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem II Policji w Bielsku-Białej, ul. Kamińskiego 8, e-mail: [email protected], tel. 47 85 702 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

Zapewniamy anonimowość!

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy