Policjanci zatrzymali kierowcę z amfą pod nosem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.02.2020 07:30,
Dramat! Tacy kierowcy jeżdżą po ulicach. Mężczyzna miał pod nosem ślady białego proszku.
Policjanci zatrzymali kierowcę z amfą pod nosem

W niedzielę w nocy policjanci patrolowali rejon śródmieścia. Ich uwagę zwrócił kierujący osobowym oplem corsą, który jechał z wyłączonymi światłami, a sposób prowadzenia pojazdu wskazywał, że może być nietrzeźwy.

- Stróże prawa ruszyli w ślad za nim i po chwil i zatrzymali do kontroli drogowej. Wtedy też zauważyli, że mężczyzna ma pod nosem ślady białego proszku. Kierowcą okazał się 29-letni mieszkaniec Bielska-Białej. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że nie ma prawa jazdy. Badanie narkotesterem potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Mężczyzna był pod wpływem środków odurzających. Stróże prawa podejrzewali, że może mieć przy sobie narkotyki, dlatego przeszukali mężczyznę i samochód. Znaleźli przy 29-latku kilka porcji marihuany i amfetaminy. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a bielszczanin trafił do policyjnego areszt - informują bielscy policjanci.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, za które grozi mu nawet 3 lata za kratami. Wkrótce usłyszy także zarzuty kierowania pojazdem po zażyciu narkotyków, za które grozi 2 lata więzienia, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem bielski sąd.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy