Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 04.07.2019 13:36,
Policja zatrzymała pijanego kierowcę z powiatu bielskiego.
Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę
Jak informuje policja, w środę (3.07) kilka minut po 18.00, wzrok mundurowych przykuł samochód, którego kierowca miał problemy z utrzymaniem jednostajnego toru jazdy.

- Nauczeni doświadczeniem, mundurowi od razu dali sygnał do zatrzymania auta. Okazało się, że problemy z utrzymaniem go na jednym pasie było spowodowane wysokim stężeniem alkoholu w organizmie kontrolowanego. Badanie pokazało, że miał przeszło 2,5 promila (1,34mg/l). Szczęśliwie, skończyło się tylko na wydruku z alkomatu i zatrzymaniu prawa jazdy.

Nie należy jednak zapominać, że pijani kierowcy wiozą śmierć! Dlatego zawsze reagujmy, kiedy widzimy tzw. wężykowatą jazdę samochodu po drodze. Dzwońmy wtedy do dyżurnego najbliższej jednostki policji i bądźmy z nim w stałym kontakcie, najlepiej aż do czasu przyjazdu patrol - apelują policjanci z KPP Pszczyna.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy