Policjant na gorącym uczynku zatrzymał złodzieja katalizatorów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.06.2021 10:37,
Bielski policjant zatrzymał w czasie wolnym od służby 25-letniego bielszczanina, który próbował ukraść katalizator z zaparkowanego auta. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszał zarzut. Teraz grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.
Policjant na gorącym uczynku zatrzymał złodzieja katalizatorów

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę na jednym z bielskich osiedli mieszkalnych. Około 3.00 uwagę policjanta, który miał tej nocy wolne od służby, zwróciły dźwięki piły elektrycznej i ciętego metalu dochodzące z parkingu przed blokiem. Policjant wyszedł przed blok i zobaczył mężczyznę leżącego obok osobowego opla. Dzielnicowy ujął go, informując, że jest policjantem oraz powiadomił o zajściu dyżurnego bielskiej komendy.

Po chwili na miejsce dojechali kryminalni z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej. Stróże prawa potwierdzili, że doszło do próby kradzieży katalizatora z zaparkowanego samochodu. Na miejsce zostali skierowani policyjni technicy, którzy wykonali oględziny kryminalistyczne i zabezpieczyli dowody przestępstwa. 25-letni bielszczanin został zatrzymany i doprowadzony do bielskiej komendy.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut usiłowania kradzieży katalizatora, za który może trafić do więzienia nawet na 5 lat. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator i sąd.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy