Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.05.2019 10:30,
St. post. Przemysław Kosiec z Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej udowodnił, że policjantem jest się całą dobę.
Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę
Jak informuje bielska policja, do zdarzenia doszło w niedzielę po północy, a wyglądało to tak:

St. post. Przemysław Kosiec w rejonie ulicy Jagielońskiej w Żywcu zauważył mężczyzn, którzy głośno się zachowywali. Po zwróceniu uwagi, że mogą przeszkadzać innym mieszkańcom, wszyscy weszli do samochodu. Widząc, że za kierownicę dacii wsiadł mężczyzna, który wcześniej spożywał alkohol, mundurowy interweniował.

Odebrał próbującemu odjechać kluczyki, uniemożliwiając mu jazdę, a następnie wezwał patrol policji. Widząc to, koledzy kierowcy chcieli wymóc na interweniującym zwrot kluczyków. Policjant wylegitymował się, a pasażerów uspokoiło dopiero ostrzeżenie o użyciu środków przymusu bezpośredniego. Przybyli na miejsce żywieccy stróże prawa zbadali stan trzeźwości. 25-latek miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów - informuje Komenda Miejska Policji w Bielsku Białej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy