Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego 19-latka

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.05.2023 12:13,
19-latek słyszał 14 zarzutów.
Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego 19-latka

Policjant z Wydziału Kryminalnego bielskiej „trójki” wykazał się dużą czujnością i spostrzegawczością. W czasie wolnym od służby będąc na spacerze z psem w godzinach wieczornych, na jednym z bielskich osiedli w centrum miasta zauważył poszukiwanego 19-latka.

Młody mężczyzna zaczął uciekać, jednak już po krótkiej chwili, pomimo tego, iż stawiał opór, został obezwładniony przez stróża prawa. W trakcie zatrzymania wyrywał się oraz krzyczał, wołając o pomoc, udając poszkodowanego, co zwróciło uwagę mieszkańców osiedla.

Dzięki temu na miejsce szybko przybył patrol Policji, który udzielił wsparcia policjantowi, a następnie zatrzymał 19-latka. Mężczyzna usłyszał 14 zarzutów kradzieży z włamaniem, za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie przeciwko niemu zostało już skierowane do bielskiej prokuratury.

Postawa policjanta z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej udowadnia, że policjantem jest się zawsze, nawet po służbie.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy