Policjant ze Szczyrku uratował życie mężczyzny

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.07.2022 12:02,
Dzięki dobrze przeprowadzonej przez dyżurnego z Komisariatu Policji w Szczyrku interwencji niemieccy stróże prawa powstrzymali znajdującego się w Niemczech mieszkańca Polski przed targnięciem się na własne życie

Policjant ze Szczyrku uratował życie mężczyzny

W ubiegłą środę do Komisariatu Policji w Szczyrku zgłosiła się zaniepokojona o swojego znajomego kobieta. Oświadczyła, że mężczyzna wraca z pracy z Niemiec i podczas rozmowy z nią komunikował, że chce targnąć się na własne życie.

Dyżurny szczyrkowskiego natychmiast powiadomił jednostkę Policji miejsca zameldowania 46-letniego desperata oraz ustalił, że zaginiony wciąż jest na terenie Niemiec. Dyżurny ze Szczyrku nawiązał też kontakt z biurem polsko-niemieckiego centrum współpracy, które namierzyło zaginionego 46-latka oraz autostradę i kierunek, w którym się poruszał.

Dzięki wywiadowi zebranemu przez niego od zgłaszającej chwilę później całego i zdrowego desperata zatrzymała niemiecka Policja. Został zgodnie z niemiecką procedurą postępowania w takich przypadkach został przekazany na konsultację lekarską.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy