Policjant złapał złodzieja w galerii handlowej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.05.2021 13:47,
Mężczyzna pod kurtką miał schowaną parę męskich butów wartości 200zł, w pościg ruszył policjant, który był w pobliżu.
Policjant złapał złodzieja w galerii handlowej
Aspirant sztabowy Józef Kruczek, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kętach, w czasie wolnym od służby podjął skuteczną interwencję w jednej z bielskich galerii handlowych. Policjant podczas pościgu pieszego zatrzymał złodzieja sklepowego.


Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek (13.05) w Bielsku – Białej. Po godzinie 17:00 policjant robiąc zakupy w galerii handlowej usłyszał sygnał dźwiękowy, świadczący o tym, że przez bramki sklepowe przeszedł klient z towarem, za który nie zapłacił.

Funkcjonariusz szybko zlokalizował podejrzanego, który trzymając jakiś pakunek schowany pod kurtką szybkim krokiem oddalał się od stoiska z obuwiem. Policjant natychmiast pobiegł za mężczyzną po czym dokonał jego zatrzymania. Jak się okazało złodziej pod kurtką miał schowaną parę męskich butów wartości 200zł. Następnie dzielnicowy przekazał złodzieja wraz z odzyskanym obuwiem w ręce bielskich policjantów.

Dzięki błyskawicznej i zdecydowanej reakcji policjanta, mienie zostało odzyskane, a sprawca kradzieży zatrzymany na gorącym uczynku.

Aspirant sztabowy Józef Kruczek w Policji służy już od 30 lat. Od 10 lat jest dzielnicowym i zajmuje się sprawami mieszkańców osiedla Generała Władysława Sikorskiego oraz osiedla 700 – lecia.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy