Poranny wypadek autobusu [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 16.03.2021 08:57, foto: Waszym Okiem Radio Bielsko
Policja ustala jak do tego doszło.
Poranny wypadek autobusu [FOTO]
Do wypadku doszło we wtorek (16.03) około godziny 4.30 w rejonie skrzyżowania ulic: Węglowej i Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach.

Policja ustala jak to się stało, że autobus zjechał ze skarpy. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej.

Do zdarzenia doszło we wtorek, około godziny 4.30. Autobus poruszał się ulicą Górniczą w kierunku ulicy Węglowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-letni kierujący autobusem marki Solaris, z nieustalonych przyczyn przejechał przez skrzyżowanie ulicy Węglowej z Górniczą na wprost i zjechał ze skarpy, na której zawisł. W chwili zdarzenia autobusem prawdopodobnie poruszało się troje pasażerów.

Dwoje z nich oddaliło się z miejsca przed przybyciem służb. Jedna pasażerka w wieku 46-lat z urazem głowy trafiła do szpitala. Kierowcy autobusu nic się nie stało, był trzeźwy. Na miejscu pomocy poszkodowanej udzielali strażacy oraz ratownicy medyczni. Przez kilka godzin policjanci pracowali na miejscu zdarzenia. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny, związane były z koniecznością wyciągnięcia autobusu na jezdnię za pomocą specjalistycznego sprzętu. Ustalane są teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Wapiennej 45, telefon 47 857-12-55, numery alarmowe 997 lub 112.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy