Pościg na bielskich ulicach, policjanci oddali strzały do uciekiniera [AKTUALIZACJA]

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 20.07.2019 17:33, red
Pościg na bielskich ulicach, policjanci oddali strzały do uciekiniera [AKTUALIZACJA]

Do tego zdarzenia doszło w sobotnie (20.07) popołudnie. Wiadomo, że 40-letni kierowca samochodu marki ford nie zatrzymał się do policyjnej kontroli na ulicy Partyzantów. Wszczęto pościg.

Na al. Andersa z powodu blokady drogi przez inne samochody, kierujący fordem zjechał na drogę gruntową i trawę, gdzie zawrócił, próbując potrącić policjanta.

Wtedy policjanci oddali strzały w kierunku uciekiniera. To nie był jeszcze koniec, bo za chwilę doszło do zderzenia samochodu uciekiniera z innymi pojazdami.

Po tej kolizji policjanci podbiegli do samochodu uciekiniera. Jak się okazało mężczyzna był ranny. Był reanimowany, ale nie udało się go uratować.

Wiadomo, że mężczyzna był poszukiwany przez policję do odbycia kary 5 miesięcy więzienia za inne przestępstwa. Być może to był powód jego decyzji o niezatrzymaniu się do kontroli i ucieczce.

Trwa policyjne śledztwo mające dokładnie ustalić przyczyny tego zdarzenia.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy