Poszukiwania kobiety podejrzewanej o kradzież w Lidlu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.04.2020 09:57,
Policja upubliczniła wizerunek podejrzanej.
Poszukiwania kobiety podejrzewanej o kradzież w Lidlu

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują kobiety podejrzewanej o kradzież telefonu komórkowego marki LG-K-50 ze sklepu Lidl w Bielsku-Białej przy ul. Gazowniczej 5. Do kradzieży doszło w dniu 10 grudnia 2019 roku. Policja publikuje wizerunek poszukiwanej przez policjantów kobiety, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej personaliów.


Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego marki LG K-50 wartości 650 zł ze sklepu Lidl w Bielsku-Białej przy ul. Gazowniczej 5. Do kradzieży doszło w dniu 10 grudnia 2019 roku.

Rysopis: Kobeta krępej budowy ciała. Włosy ciemne, długie, proste, spięte w kucyk. Ubrana była w kurtkę koloru granatowego z białym zamkiem błyskawicznym, niebieskie spodnie i jasne buty.

"Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do:

Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, adres e-mail: [email protected]
Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112,
Gwarantujemy anonimowość!"

- informują bielscy policjanci


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy