Poszukiwania zaginionego 21-latka

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 14.03.2023 15:21,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu poszukują zaginionego 21-letniego Dominika Szewczyk.
Poszukiwania zaginionego 21-latka
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu poszukują zaginionego 21-letniego Dominika Szewczyk. Jak ustalono w toku prowadzonych czynności, mężczyzna 11 marca br. około 6.00 wyszedł z miejsca zamieszkania do pracy w Jeleśni, gdzie miał przebywać do godziny 14.00. Po zakończonej pracy nie powrócił do miejsca zamieszkania ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 21 lat, wzrost około 176 cm, krępej budowa ciała, włosy czarne do ramion, oczy ciemne, może posiadać zarost.

W chwili zaginięcie ubrany był w czarną kurtkę, czarną koszulę, ciemne spodnie i buty typu „tenisówki”. Miał przy sobie plecak granatowy z żółtą obramówką i napisem „adidas”.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy