Poszukiwania zaginionego bielszczanina

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.10.2020 11:20,
Publikujemy komunikat policji w sprawie poszukiwań zaginionego.
Poszukiwania zaginionego bielszczanina

Policjanci z Bielska-Białej poszukują Pawła STANIEK, 41-letniego mieszkańca tego miasta. Zaginiony wyszedł z domu w dniu 16 października 2020 r. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Kamińskiego 8, tel. 47 857 02 00.

Zaginiony Paweł Staniek w dniu 16 października 2020 roku około godziny 13.15 opuścił miejsce zamieszkania. Od tamtej pory nie powrócił do domu, nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: Wiek z wyglądu adekwatny do rzeczywistego. Sylwetka szczupła, smukła. Waga ok. 80 kilogramów, wzrost ok. 186-190 cm. W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czarnego, bluzę szaro-czarną na zamek, spodnie jeansowe koloru czarnego oraz czarne adidasy.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej, przy ul. Kamińskiego 8, e-mail. [email protected], tel. 47 85 703 00 lub 47 85 712 55.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy