Poszukiwania zaginionego mieszkańca Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.11.2020 14:06,
Policjanci z Bielska-Białej poszukują Stanisława CZYRNEK, 69-letniego mieszkańca tego miasta. Zaginiony wyszedł z domu w dniu 31 października 2020 r. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Traugutta 2c, tel. 47 857 03 00.
Poszukiwania zaginionego mieszkańca Bielska-Białej

Zaginiony Stanisław Czyrnek w dniu 31 października 2020 roku około godziny 12. Od tamtej pory nie powrócił do domu, nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego – wzrost ok. 180-185 cm, broda i wąsy siwe, włosy krótkie, średniej budowy ciała, brzuch wydęty, oczy zielone. W chwili zaginięcia ubrany był w beżową kurtkę bez kaptura, jasne spodnie, ciemną koszulę ze sztruksu w delikatną kratę, czarne sznurowane półbuty.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, przy ul. Traugutta 2c, e-mail. [email protected], tel. 47 857 03 00 lub 47 857 12 55.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy