Poszukiwania zaginionej 32-latki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.10.2022 16:09,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu poszukują zaginionej 32-letniej Gabrieli Dyrlaga.
Poszukiwania zaginionej 32-latki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu prowadzą sprawę poszukiwawczą zaginionej 32-letniej Gabrieli Dyrlaga. Jak ustalono w toku prowadzonych czynności, kobieta w dniu 28 września br. oddaliła się z miejsca zamieszkania w Radziechowach i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu około 32 lat, wzrost około 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie ciemne, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrana była najprawdopodobniej w spodnie dresowe koloru białego, jasną kurtkę typu sportowego, buty jasne sportowe.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy