reklama

Poszukiwania zaginionej mieszkanki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.06.2022 09:13,
Od kilku dni trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Czechowic-Dziedzic.
Poszukiwania zaginionej mieszkanki
Jak informuje bielska policja, zaginiona Wanda Wierzchowska opuściła miejsce zamieszkania w Czechowicach-Dziedzicach w dniu 17 czerwca 2022 roku około godziny 7. Kobieta do tej pory nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej – wiek z wyglądu ok. 60 lat, wzrost 164 cm, średniej budowy ciała, włosy kręcone koloru blond długości za ucho. W dniu zaginięcia ubrana była w białą materiałową bluzkę i białe materiałowe spodnie.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Mickiewicza 1, tel. 47 85 708 10, e-mail: [email protected] lub najbliższej jednostki Policji, tel. alarmowy 112.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy